Denník živého plotu – 11. mája 2008

No, a je to tu. ďalšie 2 týždne za nami, teda posielam aktuálny stav mojich rastlín.

Prvé fotky sú z jarnej výsadby na ulici. Bohu žiaľ sú v škaredom prostredí, zatiaľ som nemal odvahu pokosiť trávu. (teraz bude 1 mesiac že som zasial semienka). V sobotu som postriekal trávnik proti burinám (s prípravkom BOFIX), takže cez tento víkend už prvý krát pokosím.

Dúfam, že potom môj živý plot ukáže svoju krajšiu tvár. Všimnite si ako krásne sa rastlinky rozvetvujú už od zeme. Niektoré síce sú akosi zaostalé, ale dúfam, že časom dobehnú tých najväčších.

Tu sú obrázky z jesennej výsadby. Najkrajšie rastlinky už majú výhonky s dĺžkou 20 cm, ale tu sú aj tie, o ktorých som si myslel, že neprežili.

Na moje počudovanie, s omeškaním viac ako 1-ho mesiaca rastlinky, o ktorých som si myslel, že sú bezpodmienečne vyschnuté, pustili púčiky!!!

ČIŽE DOBRÁ RADA PRE VÁS: ak máte rastlinky z jesennej výsadby ktoré sa “neujali”, nezúfajte, ale pravidelne polievajte! Platí to hlavne v oblastiach kde je počasie chladnejšie ako u nás na juhu.

Tu je experimentálna výsadba jarných rastliniek. Očividne im nevadí, že sú polievané menej a nakoľko vo svojej blízkosti nemajú ani trávnik ani iné rušivé zelené prostredie, viete ich pozrieť v celej svojej kráse.

Na záver ešte pár fotiek o záhrade a o novozaloženom trávniku.

Podobný obsah

Ing.Jaroslav Zdvořák - ukážka rastliniek

Keď rýchlosť škodí … 2 videá na dnes

Určite najväčšou výhodou Zázračného plotu je rýchlosť jeho rastu. Predsa, niekedy je dôležité, aby sme boli trpezlivý a trošku pribrzdili. Určite so mnou súhlasíte, že

“Živý plot som zakúpila pred dvoma rokmi a som spokojná.

Tiež hodnotím že mi je pravidelne zasielaný spravodaj v ktorom sú zaujímavé a poučné informácie.

Je vidieť že WonderHedge sa zaujíma o svojich zákazníkov.
O. Pasovská”

 

“Dobrý deň, práve som od Vás dostal objednané kríky, rád by som Vám strašne poďakoval za absolútnu profesionalitu, perfektnú komunikáciu a starostlivosť o zákazníka.

Veľmi často a dlho nakupujem po internete, ale s tak dokonalou prácou som sa ešte nestretol!

Na základe týchto skúseností budem Váš obchod všetkým odporúčať.

Ak budem niekedy potrebovať kríky, tak sa určite obrátim na Vás. Ešte raz ďakujem.
Igor K.”