Živý plot 07 augusta 2008

Dlho som uvažoval nad tým, aký text napísať do terajšieho príspevku do blogu. Naposledy som sem písal 29. júna po prvom tvarovaní živého plotu, kedy som rastlinky skrátil na 50 cm z pôvodných 70-90.

Asi po mesiaci som Vám chcel ukázať ako rastlinky narástli po skrátení a tvarovaní, ale bohužiaľ (alebo skôr vďaka Bohu), môj nový projekt ma totálne vyčerpal a na živý plot som mal málo času. Práve preto Vám až teraz posielam tieto fotky, ktoré som spravil 5 a 7 augusta.

 

Už od 5. augusta som plánoval, že pre Vás spravím nové fotky. Moje plány zakaždým prekazilo buď počasie, alebo to, že prišiel som domov až neskoro večer. 7. augusta ma však privítal nasledovný obraz ….

Počas mojej neprítomnosti, manželka znovu ostrihala živý plot, čiže už máme za sebou aj druhé tvarovanie. Výška rastliniek 60 – 70 cm.

Jesenná výsadba 07. augusta 2008:

Jarná výsadba na ulici dňa. 07, augusta 2008:

No a na záver sú tu obrázky skúšobnej jarnej výsadby. Tieto rastlinky sú menej polievané, boli “ukryté” za kukuricou, ktorú som konečne vyrezal.  

Ako vidíte, rastlinky sú vyššie ako 160 cm, ale nakoľko neboli ošetrené a neboli skrátené, odzrkadlilo sa to na tom, že tieto rastlinky  sú veľmi riedke a ani nie sú také krásne ako ostatné.

Na fotkách vidíte aj moju dcéru (pre porovnanie výšky) dcéra má 8 rokov, rastlinky 5 mesiacov. Fotky vznikli 05 a 07 augusta 2008, výsadba bola uskutočnená koncom marca 2008.

Podobný obsah

Ing.Jaroslav Zdvořák - ukážka rastliniek

Keď rýchlosť škodí … 2 videá na dnes

Určite najväčšou výhodou Zázračného plotu je rýchlosť jeho rastu. Predsa, niekedy je dôležité, aby sme boli trpezlivý a trošku pribrzdili. Určite so mnou súhlasíte, že

“Živý plot som zakúpila pred dvoma rokmi a som spokojná.

Tiež hodnotím že mi je pravidelne zasielaný spravodaj v ktorom sú zaujímavé a poučné informácie.

Je vidieť že WonderHedge sa zaujíma o svojich zákazníkov.
O. Pasovská”

 

“Dobrý deň, práve som od Vás dostal objednané kríky, rád by som Vám strašne poďakoval za absolútnu profesionalitu, perfektnú komunikáciu a starostlivosť o zákazníka.

Veľmi často a dlho nakupujem po internete, ale s tak dokonalou prácou som sa ešte nestretol!

Na základe týchto skúseností budem Váš obchod všetkým odporúčať.

Ak budem niekedy potrebovať kríky, tak sa určite obrátim na Vás. Ešte raz ďakujem.
Igor K.”